15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://sachara.lt 300 0

Kosmetika

Designer Skin

Designer Skin (JAV) – aukščiausios kokybės amerikiečių kompanijos Australian Gold prekės ženklas, kurio išskirtinis bruožas – nepralenkiama odos priežiūra.

Visos Designer Skin įdegio priemonės yra labiausiai maitinančios odą dėl įvairių šiuolaikinių technologijų, kokybiškų komponentų ir formulių, apsaugančių odą nuo senėjimo.

„Designer Skin“ yra pasiryžusi pasiekti puikių rezultatų pasitelkdama novatoriškus produktus su geriausiais ingredientais ir prabangiais kvapais. Specializuotos formulės, tokios kaip mūsų silikono emulsijos, pažangios įdegio sistemos ir aktyviosios medžiagos, suteikia išskirtinę spalvą ir neprilygstamą odos priežiūrą. „Designer Skin“ gaminiai, pagaminti rankomis mūsų naujausioje įstaigoje, ir toliau laužo ribas, tiekdami pažangiausius, estetiškai išskirtinius ir efektyviausius produktus rinkoje.

Tarp paprasto ir nepaprasto yra riba, peržengk ją! Divoms, kurioms reikia geriausio įdegio ir odos priežiūros, Designer Skin siūlo aukščiausios kokybės prabangius  įdegio losjonus. „Designer Skin“ vyraujanti filosofija yra „Odos mityba“ ir ši mantra skatina kiekvieną mūsų produkto kūrimo aspektą. „Designer Skin“ fenomenali produktų linija užtikrina geriausią odos maitinimą, nes naudojami pažangūs odos priežiūros ingredientai ir puikios formulės.

Desinger Skin . Išskirtinė odos priežiūra. Išskirtinė spalva.

  • Teikiame aukščiausios kokybės produktus, kurie suteikia odai neprilygstamą tamsą ir grožį
  • Siekdami išskirtinių rezultatų, įsigykite aukščiausios kokybės ingredientus iš viso pasaulio
  • Išskirtinės odos priežiūros formulės, skatinančios spindintį, nuostabų švytėjimą
  • Naudojami geriausi kvapai žavingam jutimo potyriui

„Designer Skin“ yra įsipareigojusi laikytis tik salonams skirtos mūsų patalpų įdegio losjonų pardavimo ir platinimo politikos. Mūsų gaminiai duoda optimalius rezultatus, kai juos pasirenka ir parduoda apmokyti įdegio salonų profesionalai, kurie supranta savo klientų deginimosi poreikius ir tikslus. Nukreipti produktai yra daug kartų padirbti, užteršti, seni arba pasibaigusio galiojimo produktai, kuriuos naudoti gali būti nesaugu. Esame įsipareigoję ginti savo vartotojų saugumą. Mūsų įsipareigojimas jums – dėti visas pastangas, kad išlaikytume jūsų reikalaujamą produkto vientisumą.

„Designer Skin“ negarantuoja lauke parduodamų gaminių autentiškumo, amžiaus ar veiksmingumo, teisėtų platinimo kanalų. Įsigydami kitą produktą, prisidėsite prie didelės problemos, kuri paliečia tiek vartotojus, tiek visą profesionalų soliariumų pramonę.

Nukreiptas produktas kenkia nepriklausomam salono savininkui, profesionaliam losjonų gamintojui ir galiausiai jums, vartotojui, kuris pasitiki profesionaliu prekės ženklu, pvz., „Designer Skin“, kuris užtikrina aukščiausios kokybės ingridientus ir rezultatus. Tačiau savo prekių ženklams galime garantuoti tik tada, kai jie perkami profesionaliuose soliariumuose.

„Designer Skin“ kosmetikos įsigyti galima elektroninėje parduotuvėje: www.desingerskin.lt

Designer Skin
Designer Skin