15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://sachara.lt 300 0

Kosmetika

„Sacharos“ soliariumų studijose prekiaujama profesionalia „California Tan“ ir „Emerald Bay“ įdegio kosmetika. Ši kosmetika padeda išsaugoti Jūsų sveiką odą, užtikrina ilgai išliekantį ir patį gražiausią įdegio atspalvį. Norint išgauti gražų ilgai išliekantį įdegį, būtina naudoti specialius profesionalius soliariumo įdegio kremus. Šiuose kremuose esantys vitaminai ir antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo žalingo jų poveikio ir raukšlelių susidarymo bei sutrumpina deginimosi laiką, nes kaitinantis be kremo, melaninas iš giluminio odos sluoksnio „iššaukiamas“ tik po kelių minučių, besideginant su profesionaliu įdegio losjonu jau po kelių sekundžių.

Tokiu būdu norimas rezultatas pasiekiamas per žymiai trumpesnį laiką. Aktyvieji įdegio kosmetikos komponentai suteikia sodrų ir prabangų, ilgiau išliekantį įdegį, naikina ozono kvapą, kurį kūnas įgauna po deginimosi. O mūsų soliariumo studijų darbuotojai padės Jums pasirinkti tinkamiausią įdegio losjoną iš gausios kosmetikos pasiūlos.

„California Tan“ – tai kompanija, kuri pradėjo įdegio kosmetikos erą. „California Tan“ (JAV) įdegio kosmetika – tai paskutinės kosmetikos pasaulinio lyderio noujovės. Prieš 20 metų „California Tan“ laboratorijoje geriausi Amerikos mokslininkai pradėjo kurti kremus, kurie geriausiai galėtų padėti odai tapti įdegusiai ir išpuoselėtai. Pasitelkiant naujausias technologijas deginimosi srityje, glaudžiai bendradarbiaujant su dermatologais, kaip rezultatas 1990m. pasirodė pirmosios deginimosi kosmetikos priemonės, kuriuos iš karto tapo labai populiarios tarp pasaulinio lygio žvaigždžių.

Kiekvienas soliariumų lankytojas svajoja apie gražiausią tamsiausią įdegio spalvą. Geriausias būdas tai padaryti degintis soliariume, naudojant „California Tan“ įdegio kosmetiką. Įdegio kosmetika skirstoma į naudojamą prieš ir po deginimosi. Priemonės prieš deginimąsi padeda gauti kokybiškesnį, greitesnį ir ilgiau išliekantį įdegį, apsaugo odą nuo sausėjimo, raukšlių susidarymo, taip pat ją maitina bei drėkina. Kosmetika po deginimosi išsaugo įdegį bei puikiai drėkina, ramina odą. „California Tan“ įdegio kosmetika yra sukurta gražiam ir sveikam įdegiui. „California Tan“ kosmetika yra papildyta natūraliais augalų ekstraktais, vitaminais, antioksidantais, kurie suteikia nepriekaištingą odos apsaugą nuo sausėjimo, žalingo aplinkos poveikio bei užtikrina tamsų, viliojantį, tolygų įdegį. Gražus įdegis – tai įdegis su „California Tan“ soliariumo kosmetika.

 

Emerald Bay“ kokybiška įdegio kosmetikos produktų linija, už prieinamą kainą. Įdegio kosmetika išsaugo sveiką odą ir padeda įgauti patį gražiausią įdegio atspalvį. Naudodami „Emerald Bay’’ įdegio produktus visada džiaugsitės gražiu įdegiu. „Sveika oda įdega tamsiau, o įdegis išlieka ilgiau’’ – tai pagrindinėdeginimosi nuostata. Profesionalios įdegio kosmetikosformulės padeda įdegti greitai ir išgauti tamsiausią įdegį, kokį tik leidžia prigimtis. Kiekvienoje formulėje yra unikalių natūralių komponentų, vitaminų,antioksidantų ir odą drėkinančių medžiagų, kurios maksimaliai sustiprina Jūsų įdegį.